Ciąża a nerwica lękowa i gruczolak przysadki mózgowej

Czy majac gruczolaka przysadki mozgowej nie czynnego , nie wydzielajacego zadnych hormonow ,w kontrolnym MRI bez zmian w wielkosci i nerwice lekowa (korzystan z leczenia terapeutycznego)czesto mam bole glowy i ciezko mi sie oddycha , czy moglabym spokojnie zajsc w ciaze czy moze to zagrazac mojemu zdrowiu lub zyciu

Dzień dobry,

w tym wypadku porada internetowa może Pani bardziej zaszkodzić, niż pomóc i mam nadzieję, że nikt tu z lekarzy nie napisze Pani "tak" lub "nie". Odpowiedzi na tak trudne pytanie może Pani udzielić jedynie lekarz prowadzący lub jeśli takiego Pani nie na, to odpowiedni specjalista.

Pozdrawiam.
Adam Zajączkowski
http://zajaczkowski-psychoterapia.pl