Gruczolak przysadki a nerwica lękowa

Witam serdecznie, w zeszlym roku wykryto ummnie gruczolaka przysadki ale nie czynnego, mialam bole glowy ale stwierdzili ze napewno nie ma ten gruczolak wplywu na bole glowy , na poczatku tego roku stwierdzili ze mam nerwice lekowa, od tygodnia bardzo boli mnie glowa (czolo i tyl ) jak wstaje czuje sie jakby mi cisnienie glowe rozsadzalo, nie pomagaja srodki przeciwbolowe bol jest nie mal nie do wytrzymania i sprawdzam sobie ciscnienie i z regly mam ok 111/74 nie wiem co dalej prosze o porade

Witam, Pani stan zdrowia wymaga stałej obserwacji neurologicznej, skoro poprzednie badania robiono rok temu czas na badania kontrolne. Jeżeli stan będzie bez zmian i nie będzie uzasadniał dolegliwości bólowych sugeruję wizytę u psychoterapeuty w celu między innymi rozwijania umiejętności obniżania stanu napięcia wewnętrznego oraz radzenia sobie z zapewne bardzo Panią niepokojącą diagnozą. Pozdrawiam