Ciąża czy stres?

Witam,
od kilku dni przeżywam ogromny stres związany z prawdopodobieństwem tego, że zaszłam w ciążę. Współżyłam bez zabezpieczenia z moim partnerem w czasie dni płodnych. Ostatni okres miałam 13 października, cykl mam 28 dniowy, od lipca brałam tabletki antykoncepcyjne. Po ostatnim okresie odstawiłam na miesiąc tabletki gdyż brakło mi recept.

Dodatkowo brałam antybiotyk na stan zapalny, mam nadżerkę, którą ginekolog chce wyleczyć w najbliższym czasie. 13 listopada robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny( robiłam go po południu). 14 listopada zauważyłam u siebie delikatne plamienie jasnej krwi, 15 pojawiło się krwawienie, które również jest inne niż zwykle. Doskwierają mi silne bóle w podbrzuszu od tygodnia. Do lekarza wyznaczyłam się na przyszły tydzień jednak obecna sytuacja spędza mi sen z powiek.
Liczę na kilka słów od specjalisty który może jest w stanie wytłumaczyć mi, czy wszystko jest w porządku?
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,

Jeżeli do stosunku doszło bez zabezpieczenia istnieje ryzyko ciąży. Może o tym świadczyć zmiana charakteru ostatniego krwawienia. Ale to odmienna miesiączka może też być wynikiem ostatnio przyjmowanych przez Panią leków.
Na początku ciąży stężenie hCG może być niskie co powoduje,że wynik testu ciążowego jest ujemny. Dlatego proponuję wykonanie kolejnego testu ciążowego za tydzień.

Pozdrawiam