Ciąża po sterylizacji a zmęczenie

dzien dobry.mam 43 lata i jestem w ciazy po sterylizacji zrobionej w 2010r(3 cesarki).jest to ok 4 tydzien.powinnam udac sie do szpitala?czy czekac na wizyte 6 pazdziernika?ogolnie czuje sie dobrze,duzo spie i odczuwam ogolne zmeczenie.dziekuje i milego dnia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie występują niepokojące objawy to proszę udać się na wizytę do lekarza we wcześniej zaplanowanym terminie.