Infekcja czy ciąża u 21-latki

Witam data ostatniej miesiaczki to 02,09. Okres spoznia sie juz 9 dzien. Czuje sie jak przed okresem bol podbrzusza i sutkow, wydzielina bialawa. Test zrobilam 06,10 wynik negatywny. Ostatnio mialam duzo stresu, schudlam 6 kg w 3 tyg, ponadto korzystalam z publicznej toalety i wanny. Czy mam obawy do niepokoju? Moze to byc ciaza, infekcja czy po prostu nie ma powodu do zmartwien i mam nadal czekac? Wizyte u gin mam dopiero za tydzien

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany ciążą, stresem, infekcją czy zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.