Ciąża zagrożona tkz wysokiego ryzyka po raz trzeci

Witam ponownie, mam nadal dalszą część pytania do Pani dr Małgorzaty Waszkiewicz i jest to kontynuacja mojej korespondencji z dnia 12.02.2010 r. http://portal.abczdrowie.pl/pytania/ciaza-zagrozona-tkz-wysokiego-ryzyka-jeszcze-raz . Bardzo proszę Panią doktor o podanie mi linków do wymienionych przez Panią dokumentów lub ich skanów. Tak jak powiedziałem, jest to dla mnie bardzo, bardzo ważne. Bardzo liczę na otrzymanie od Pani pełnej, satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Pozdrawiam, Krzysztof
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

„Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wybranych patologii wczesnej ciąży oraz postepowania w ciąży po zapłodnieniu in vitro” – tekst został opublikowany w czasopiśmie "Ginekologia Polska" w 2005 r., vol. 75 (12): 905-912.

Nie znalazłam w internecie wytycznych krajowego konsultanta ds. neonatologii, dlatego też nie jestem w stanie podać Panu linków, o które Pan prosi.

Pozdrawiam.