Cięgłe zmęczenie i bóle stawów a tachykardia

Witam! Od pewnego czasu ciągle czuję się zmęczona, nie mam na nic siły a do tego cały czas ma bóle mięśni i stawów - zupełnie jak przy grypie. Dodam tylko, że biorę na stałe Metocard z powodu tachykardii. Proszę o poradę, mam 35 lat, nie pracuję zawodowo, nie mam żadnych stresów ani problemów, więc to nie nerwy. Z góry dziękuję - Agnieszka Seretiuk

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występujące u Pani objawy nie są specyficzne i na podstawie samego opisu nie można postawić diagnozy. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania może zalecić właściwą diagnostykę i skierować Panią do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam.