Wielkie zmęczenie i bóle kości i mięśni

Witam od pół roku męczę się z wielkim zmęczeniem oraz bólem kości i mięśni, chodzę od lekarza do lekarza, obeszłam sporo specjalistów zrobiłam wiele badań: wyniki w normie Hemoglobina 13,8, glukoza 90, TSH 2,01 nawet na tarczycę dostałam małą dawkę hormonu po której i tak objawy nie mijają, Żadnych stanów zaplanych kostynych we krwi nie wykryto. OB, CRP również w normie. już nie wiem gdzie mam się udać i co zrobić. Zaznaczam, że nie jest to żaden stan depresyjni ani hipochondria..

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią dolegliwości nie są specyficzne. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Ze względu jednak na charakter występujących u Pani objawów sugeruję konsultację u lekarza reumatologa. Pozdrawiam.