Bóle mięśni i stawów po ugryzieniach kleszczy
Latem miałam trzy ugryzienia kleszczy. Męczą mnie bule stawów, bule mięśni, mrowienia kończyn górnych i dolnych. Dziś zrobiłam badania na boleriozę i otrzymałam takie wyniki: Borelia IGM 0,08 Borelia IGG 0.02 Czy ten wynik mówi o pozostaniu szczątków boleriozy w organizmie? i czy wymaga leczenia.

KOBIETA, 72 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie są normy wykonywanym labolatorium? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego pogoda nie będzie można coś więcej powiedzieć. Są to konieczne będzie konsultacje lekarza reumatologa