Ciemne zabarwienie miesiączki ze skrzepami

Dzień dobry mam pytanie dostałam okres na początku leciało go dużo był ciemny ale były duże skrzepy krwi i te skrzepy to nie pierwszy raz.jestem terz teraz chora prawa nerka czy to może wpływać na misiączke.miałam terz łyżeczkowanie przy terzch porodach,mam 27 lat.a teraz zanika mi ten okres.boje się co się dzieje ze mną.prosze o szybką porade

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zmiana charakteru krwawienia może wynikać z wielu przyczyn: zaburzenia hormonalne, stres, praca w porze nocnej, intensywne odchudzenie, wysiłek fizyczny, aktualna choroba (np. infekcja), przyjmowane leki. Intensywne krwawienie może świadczyć o poronieniu czy też schorzeniach w obrębie układu rodnego. Na podstawie jednak samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.