Ciemnobrązowe i krwiste plamienia od trzech dni

mam problem. od 3 dni występuje u mnie dziwne plamienie. przed dwa ostatni dni, były one ciemno brązowe, dziś już krwista czerwień. od ponad 2 lat jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i aktualnie jestem w połowie opakowania. Nigdy wcześniej tak nie miałam, więc trochę się obawiam. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najprawdobniej krwawienie nie jest niczym niepokojącym. Proszę jednak skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam