Problem z plamieniem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam problem z plamieniem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych. Od ponad roku biorę tabletki YAZ i nigdy nie było problemu. 28 dni temu zaczęłam nowe opakowanie i na początku było dobrze ale po czasie dostałam plamień, czasem były bardziej różowe z duża ilością śluzu, czasem bardziej czerwone a zazwyczaj brązowe. Utrzymywało się to ponad 2 tyg aż do wczoraj ponieważ wzięłam ostatnią tabletkę i dziś mam okres mimo to te plamienia mnie trochę niepokoją.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli plamienia będą pojawiały się nadal najlepiej skonsultować się z ginekologiem.