Ciemnoczerwony pęcherzyk na czubku członka

Mam już po sześćdziesiątce, ale jeszcze lubimy się z żoną kochać. Po dosyć intensywnym pod tym względem weekendzie dzisiaj zauważyłem prawie na samym czubku członka ciemnoczerwony, wypukły pęcherzyk o średnicy ok 2 mm. Wygląda jakby był wypełniony krwią. Czy to tylko efekt "eksploatacji", czy też może być objawem czegoś gorszego?

Witam. Najprawdopodobniej jest to wynik mechanicznego uszkodzenie. Nie ma powodów do niepokoju.