Ciemny siniak po ugryzieniu komara

Witam, mam 26 lat, zawsze po ugryzieniu komara miałam normalny ślad który znikal po krótkim czasie. Ostatnio zaś czyli od 2 lat zauważyłam że ślad jest większy. Wygląda jak fioletowy ciemny siniak, z czerwonym punktem w środku od ukąszenia. Utrzyma się dłużej bo Noe kilka dni a ponad tydz do dwóch i swędzi. Dodam że w ostatnich latach pojawiły się u mnie objawy alergii której nie można do końca zdiagnozować ale dotyczy ona tylko dróg oddechowych

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza alergologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.