Jak poradzić sobie z opuchlizną kostki po ugryzieniu komara?

Witam. Po ukąszeniu komara w okolicach kostki u stopy na drugi dzień pojawila sie opuchlizna i teraz mozna powiedziec ze cala stopa spuchła i ciężkociężko mi sie chodzi. Z leków jakie brałem to zyrtec, wapno i maść na ukąszenia. Przy śladzie od ukąszeniu pojawił lekko fioletowy kolor skóry.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena w badaniu bezpośrednim