Co znaczy ten bąbel po ugryzieniu?

witam , dziś coś mnie ugryzło na ręku , pojawił się niewielki bąbelek i slad taki jak ukucie komara,po chwili ślad po ukuciu lekko zasiniał i zrobiło się zaczerwienienie nie boli ani swędzi , jest podłuzne . Po uplywie kilku godzin powiększyło się . co to mogło byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć