Bąble na ciele wyglądające jak po ugryzieniu komara

w niedziele zauważyłam bąble (pośladki, łokcie, kark, kilka małych na plecach) wyglądające po ugryzieniu komara. W nocy około 1 doszło do powiększenia dolnej wargi oraz pod oczami zaczęło puchnąć.na SOR dostałam dexaven oraz phenazoline) po 2 godzi. objawy przeszły.O 10 znów zaczeły powstawać zaczerwienienia. powiększona górna warga. Wczoraj obrzmiałe usta, powieki, ręce zaczerwienione do nadgarstków, przy zginaniu palców ból. Dziś tylko ręce po zażyciu rupafin zeszło po 5 godz.Swędzi mnie głowa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, czy to nocnej pomocny świątecznej czy też ponownie na SOR, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.