Wydzielina z pochwy i zawroty głowy

Dzień dobry, mam 35 lat i od 2 dni zauważyłam ciemny śluz i od tygodnia mam zawroty głowy. Okres mam co 28 dni i regularny, trwa 3-4 dni. Jestem mężatką. Na przyszły tydzień mam iść zrobić badanie krwi i moczu, ale bym chciała się zapytać jaki może być problem z moim organizmem.
Proszę mi pomóc, pozdrawiam:):)

Witam!

Prawdopodobnie pojawienie się ciemnego śluzu nie ma nic wspólnego z zawrotami głowy.
Ciemny śluz najczęściej jest objawem niewielkiego krwawienia z dróg rodnych. Takie plamienia mogą się pojawić podczas owulacji oraz poprzedzać krwawienie miesięczne. Jeżeli występują w innym terminie cyklu bywają oznaką zaburzeń hormonalnych lub nieprawidłowości w obrębie macicy. Jeżeli uważa Pani, że śluz pojawił się na nieodpowiednim etapie cyklu, proponuję udać się do ginekologa, który ustali przyczynę krwawienia.

Niestety nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną zawrotów głowy. Do tego konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu i przeważnie przeprowadzenie badań dodatkowych. Zawroty głowy mogą być wywołane licznymi zaburzeniami: dotyczącymi ucha oraz nerwu słuchowego, chorobą Meniere'a, chorobami neurologicznymi, metabolicznymi, endokrynologicznymi, chorobami serca oraz wieloma innymi nieprawidłowościami. W celu ustalenia przyczyny tych dolegliwości powinna Pani zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Być może będzie konieczna również wizyta u innych specjalistów.