Co oznacza kołysanie i zawroty głowy?

Witam. W tamtym roku przez około 6 miesięcy miałam zawroty głowy które ustąpiły. Teraz znów od kilku dni uczucie kołysania i zawroty głowy robiłam badania obciążenia glukozą po godzinie 22 po 2 godzinach 197. Czy przyczyną zawrotów głowy może być cukrzyca ? Dodam że od roku nie myślę o niczym tylko panicznie boje się chorób śmierci nie mam już sił od czego mam te zawroty. Podwyższone trójglicerydy. Proszę o opinie

CUkrzyca może sprzyjać zawrotom głowy.
Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój, Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam