Gdzie najlepiej szukać przyczyny moich dolegliwości?

Mam 39 lat i problem z przewlekłym zmęczeniem i sennością (pomimo wyspania i picia kawy lub kropli z kofeiną). Od kilku lat bóle kręgosłupa (odcinek lędzwiowy) i bóle w kolanach. Od jakiegoś czasu wypadanie włosów, a nawet siwienie. Pogorszenie wzroku, funkcji umysłowych (problem ze zrozumieniem, zapamiętywaniem, wcześniej tego nie było). Wyniki z krwi mam dobre, ciśnienie niskie lub dobre, waga dobra. Wcześniej miałam problemy z zatokami i infekcją ucha. Co robić? Jak funkcjonować?

Na pewno kawa i krople z kofeiną nie rozwiążą problemu, mogą wywoływać większy niepokój, bicia serca, bóle brzucha ;
Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrwa nastrój, Często nerwica objawia się „somatycznie" : bóle głowy, bóle brzucha, szybkie bicia serca czy zawroty głowy, apatia, zaburzenia pamięci i koncentracji, bezsenność . Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam