Cienie pod oczami i blada cera

Witam. Mam 29 lat. Jestem osoba szczupłą, mam cienie pod oczami i bladą cerę. Czy to sa może objawy jakies choroby? Jakie badania nalezy zrobić? W jaki sposób przywrócic koloryt skóry? Prosze o polecenie odpowiednich preparatów. Pozdrawiam Julita

Na bladość skóry warto wykonać serię peelingów + maska odżywcza.

Na cienie pod oczami proponuje po konsultacji zabiegi z kwasem hialuronowym.