W jaki sposób leczyć cienie pod oczami?

Witam. Mam dopiero 21 lat. Od dzieciństwa mam cienie pod oczami, nakładałam różne kremy. W końcu jeden strasznie wysuszył mi skórę i pojawiły się duże zmarszczki pod oczami. Jaki zabieg by Pani polecała?

Witam zapraszam na konsultację, podczas konsultacji obejrzę skórę i doradzę odpowiednie zabiegi, niestety bez obejrzenia stanu skóry jest to bardzo ciężkie.

Najczęściej na zmarszcki pod oczami stosuje sie mezoterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym, light eyes, na cienie dark circle oraz light eyes.