Czy możliwe jest usunięcie cieni pod oczami?

Chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest usunięcie cieni pod oczami (których przyczyna jest genetyczna). Mam 22 lata i ogromne, ciemne cienie pod oczami od zawsze, przez które wyglądam na wiecznie niewyspaną, zmęczoną lub osobę uzależnioną. Przeczytałam mnóstwo wątków, opinii lekarzy w internecie i nadal nie wiem czy są jakieś sposoby na walkę z cieniami. Rozumiem, że jest to sprawa bardzo indywidualna, ale chciałabym się dowiedzieć czy medycyna estetyczna oferuje możliwości pozbycia się defektu na dłuższy okres. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry proszę sie zgłosić do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po obejrzeniu okolicy oczu lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabieg light eyes, dark circle, mezoterapię.