O czym świadczą worki pod oczami?

Witam.Mam 18 lat i od ponad roku mam straszne worki pod oczami ,a w kaciku przy oku skora jest siwo żółta .Dodam ,że nie pale , nie pije , prowadze zdrowy tryb życia , długość snu także nic nie zmienia

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza na badania, worki pod oczami mogą być wynikiem zaburzeń układu moczowego lub układu krążenia.

pozdrawiam serdecznie

IJ