Cienie pod oczami u 20-latka

Witam. Mam cienie pod oczami, nie wiem czy to moja uroda czy da się jakoś je zmniejszyć ? Takie worki pod oczami mam, czasami wygląda jakbym miał podbite oko albo oczy.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl