Co mogą znaczyć te obrzęki pod oczami?

Witam, mam 27 lat i moim problemem są obrzęki pod oczami, które mam już kilka lat.. czy jestem wypoczęta, wyspana, cały czas są czy rano czy wieczorem:/ wyglądam jakbym była wiecznie zmęczona. Stostowalam już chyba wszystkie domowe sposoby okłady z herbaty, lod, płatki pod oczy, wszelkie kremy pod oczy również mezoterapia i głowa. Również badania pod kątem tarczycy mam w wszystko w normie . Proszę o jaką kolwiek poradę co może by wykonać lub do jakiego specjalisty się udać. Co mi Państwo polecacie? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl