Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Cienie w kącikach oczu

Mam 38 lat i od pewnego czasu gorzej się czuję. Wyniki krwi i moczu w normie, usg brzucha też. Mam problemy gastryczne (bakteria Helicobacter pylori i wrażliwe jelito), problemy z kręgosłupem (naczyniak i przepukliny). Próby wątrobowe w normie. Od kilku miesięcy strasznie zasiniały mi okolice oczu - w kącikach. Oczy są prawie cały czas podpuchnięte, czasem boli lewe oko, tak jakby coś uwierało. Zastanawiam się, czy nie jest to objaw jakiejś choroby. Ogólnie jestem osłabiona, apatyczna.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Konieczna jest wizyta u okulisty, celem wykluczenia chorób oka. Obrzęki wokół oczu mogą być wynikiem niewydolności nerek, konieczne są badania w tym kierunku, jak również diagnostyka chorób tarczycy (wytrzeszcz?). W dwóch ostanich chorobach mogą występować opisywane objawy ogólne. Proszę więc zgłosić się do lekarza.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy