Cienkie i przetłuszczające się włosy

Witam mam problem z włosami stały się cienkie i robi się ich jakby mniej w szczególności w na górze głowy dotego mam włosy i skóre przetłuszczające w okolicy twarzy nogi też mi się pocą

Witam serdecznie,
powinna zgłosić się Pani do lekarza-endokrynologa, który zleci właściwe badania. Opisywany przez Panią problem może być związany z wahaniem poziomu hormonów. Na wahania poziomu hormonów zwykle pierwsza reaguje skóra i włosy. Nie powinna Pani zwlekać z wizytą u lekarza. Pozdrawiam.