Cierpnięcie rąk w 18 tygodniu ciąży

Witam jestem w 18 tyg ciązy i od ponad tygodnia w nocy cierpną mi obie ręce do tego stopnia ze sie budze z bólem. Przyczyna nie jest złe ułozenia ciała, czytałam ze w ciazy to częsty problem.. dodam jednak ze jakieś 2 lata temu miałam podobny problem myslałam ze to moze ze mam duzo złego cholesterolu ale po pewnym czasie bol nasilił sie do łokcia lewego gdzie było podejrzenie łokcia tenisisty.. prosze mi doradzic jak spac czy jakie leki brac.. od kilku dni spie sama i to tez nie pomaga

Problemem Pani dolegliwoscimożebyć dyskopatia szyjne - moze onawynikacze zmiany postawy ciała w ciąży, przyjmowania innej niż zwykle pozycji. Niestety ciąża to okresw którym przeciwskazane są wszelkie procedury obrazowe.
Jedynym lekiem przeciwbólowym przebadanym u cięzarnych jest paracetamol - prosze go jednak nie naduzywac

Mysle, że pomoc może - masaz, hydroterapia (basen, ciepła kapiel itp.)
Powodzenia