Co da poprawę po porażeniu nerwu twarzowego?

Prawie 7-tygodni temu miałem porażenie nerwu twarzowego nie zamyka mi się oko, wykrzywia mi usta przy uśmiechu i wylatują płyny ,kącik ust jest opuszczony .Dostałem 2 serie po 10 zastryków nivalin i neurovit plus 2 serie po 10 zabigów lasera, prądów ,solluxa .Niestety nie ma żadnej poprawy,a neurolog kazał mi czekać i przepisal tylko witaminy w tabletkach. Czy samo minie jeśli wcześniejsze leczenie nie dało poprawy?

Witam!
Wskazana rehabilitacja ze stymulacją. Faktycznie czas zazwyczaj przynosi poprawę, ale trzeba się liczyć z tym, że nie do końca! najważniejsze jest leczenie bezpośrednie i wówczas można uzyskać prawie całkowitą poprawę, ale nie należy rezygnować także w późniejszym okresie. REHABILITACJA I STYMULACJA1
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Czasami na poprawę trzeba poczekać dłużej, jednakże radzę skonsultować się z innym fizjoterapeutą. Dla uzyskania poprawy oprócz klasycznej fizykoterapii niezbędny jest systematyczny trening mięśni twarzy oraz elektrostymulacja uszkodzonych gałązek nerwu twarzowego.Pozdrawiam, Paweł Czarnocki