Co dalej po laserowym usunięciu soczewki?

WItam. soczewka byla usunięta laserowo. byly noszeone okulary 11 na prawe oko lecz to nie dawalo zbyt wiele i po operacji byla reabilitacja, a teraz ze tak powiem nie cwicze oka, bo nie moge od zadnego okulisty uslyszec zadnych zalecen, kazdy mowi ze sie nie da nic zrobic tylko inaczej to argumentuja, nie wiem moze na takich okulistow trafiam.

Witam.rozumiem ze miał Pan zacmę wrodzoną zoperowaną bez wszczepu. Nosił Pan okular +11 naokoło operowane. Należy nosić soczewkę kontaktową miękka lub twarda albo zrobić wszczep IOL.pozdrawiam serdecznie