Co dalej po leczeniu wysypki i opuchliznie stawów?

Witam. 11 maja dostałam wysypki na rękach i nogach (taką samą wysypkę miał mój 11 letni syn pięć dni przede mną, która ustąpiła po syropie Aleric Deslo). Razem z wysypką spuchły mi nogi i dłonie oraz pojawił się silny ból stawów. Na NPL-u dostałam zastrzyk oraz tabletki Clatra i Biofenac. Lekarz powiedział, że jeśli objawy nie ustąpią przez tydzień powinnam zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po 11 dniach poszłam do lekarza rodzinnego, który zrobił duże oczy i przepisał Telfexo. Opuchlizna stóp i dłoni zeszła po paru dniach, niestety nadal boli mnie prawy nadgarstek i od kolana w dół. Bardzo proszę o poradę. Zrobiłam morfologię z rozmazem, crp, aso i ob w normie. Jednocześnie nadmieniam, że nie ugryzł mnie kleszcz. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego i diagnostyka dalsza