Co oznacza wysypka u 30-latki?

Witam, Czy mogłabym wiedzieć co to mogło być? Kilka dni temu, wysypka na rękach i nogach zlewająca się w place, bóle mięśniowo-stawowe, przekrwione prawe oko, gdy wysypka schodził tak jakby w dół (w nogi) nad kostkami sine plamy, opuchnięte stopy i dłonie, temp. 37. Jednej nocy po tym nocne drętwienie rąk (więcej prawa). Obecnie węzły chłonne powiększone, reszta ustąpiła. Pierwsza taka sytuacja, nigdy wcześniej tego nie było.

Proszę udać się do lekarza poz lub dermatologa, lekarz musi obejrzeć zmiany jesli bedzie potrzeba zleci odpowiednie badania i dopiero można postawić diagnozę.