Bóle mięśni, opuchlizna rąk i wysypka na wewnętrznej stronie ud

Witam. Kilka dni temu miałam dolegliwości bólowe mięśni, stawów,nadgarstków,palców,łopatek, jak przy grypie,bardzo opuchnięte dłonie,kolana,kostki. Dostałam furagin i verospiron. Po tydodniu opuchlizna zeszła, choć rano jak wstaję to ręce są nadal podpuchnięte. Teraz pojawiła mi się wysypka (czerwone małe krosteczki swędzące) na wewnętrznej stronie ud. Co to jest za choroba? Bo zaraziłam tym męża, tylko on najpierw miał wysypkę na plecach, swędzą go nogi ,ręce,stawy,choć na nogach wysypki nie ma

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się razem z mężem do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.