Wysypka na skórze u 4-letniego dziecka

synek 4 lata dostał swędzącej wysypki najpierw wyglądała jak parę krostek i była tylko na nodze potem zauważyłam maleńkie krosteczki na brzuchu potem pojawiły się na plecach , zaczęły się zlewać a potem zmieniać w plamy wygląda to strasznie i ciągle się zmienia w tej chwili są to plamy różnej wielkości różowo czerwone a niektóre pomarańczowo czerwone ma je wszędzie na nogach rękach plecach brzuchu dłoniach stopach oprócz głowy tzn twarzy . co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć.