Jak leczyć zmiany skórne i wysypkę na dłoniach i stopach u dziecka?

Synek ( 2,5 roku ) dostał dziwnej wysypki na dłoniach i stopach . Na początku były białe , ale po drapaniu przez synka bo niestety strasznie go rączki swędziały zlewały się w czerwoną plamę .walczymy z tym od ponad miesiąca. Wysypka wyszła już na nadkarstki , ramionka i uda .Calcium ani zyrtec nie pomaga . Jest lekka poprawa po stosowaniu elocomu ,ale niestety nie możemy zbyt długo stosować tej maści. Dzisiaj na dodatek synek obudził się z popękanymi krwinkami na nadgarstku i dłoniach.Pomocy ..

Dzień dobry,

Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Zachęcamy do jak najszybszej konsultacji z lekarzem, który oceni stan skóry dziecka i będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)

Proszę udać się do pediatry lub dermatologa dziecięcego i po obejrzeniu zmian i stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie leczenie, jeśli będą potrzebne badania to je również zleci