Co oznacza pocenie się główki u dziecka?

Witam synek ma 2 latka , jest zdrowy i dobrze sie rozwija , przybiera prawidlowo na wadze ma duzo energi , jedynym problem jest to ze gdy zasypia poci mu sie glowka . Bylam u pediatry kazal podawac witamine d3 jedna kropelke dziennie . Dwa dni juz podaje, glowka nadal sie poci ( tylko przy zasypianiu, w ciagu dnia wogole) po jakim czasie od zaczecia podawania bede widziec efekty? Czym moze byc jeszcze spowodowane pocenie sie glowki bez innych objawow . Prosze bardzo o szybka odpowiedz

Dzień dobry,

Na podstawie przedstawionych informacji nie posiadamy kompletnych informacji medycznych dziecka aby móc udzielić odpowiedzi. Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Odpowiedzi na działanie produktu udzielić może wyłącznie producent leku bądź farmaceuta.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)