W jaki sposób mogę pielęgnować jej paluszki?

Witam Kilka tygodni temu moja 3 letnia córeczka miała infekcję dróg moczowych wywołaną bakterią E-coli a zaraz po niej anginę ropną, przy czym oczywiście wysoką gorączkę. Kilka dni temu zauważyłam że na palcach wskazujących schodzą jej paznokcie oraz na dużym palcu u nóżki. Czytałam że to przez to że chorowała. Jeśli to prawda to w jaki sposób mogę pielęgnować jej paluszki? Dziękuję za wszelka pomoc, pozdrawiam.

Dzień dobry,

Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Zachęcamy do jak najszybszej konsultacji z lekarzem, który oceni stan skóry dziecka i będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi oraz położną prof. Beatą Piętą)