Jak leczyć czerwoną pokrzywkę na ramionach u niemowlaka?

Dzień dobry, skóra mojej 3-miesięcznej córki na ramionach pokryła się czerwoną pokrzywką? Karmię piersią, nic do tej pory takiego nie wyskakiwało... Stało się to kilka godzin temu i utrzymuje w niezmienionej formie. Czekać do jutra czy udać się do lekarza? Córa nie płacze, raczej to ją nie swędzi i nie boli. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Dzień dobry,

Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Zachęcamy do jak najszybszej konsultacji z lekarzem, który oceni stan skóry dziecka i będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)