Brak pączka Hissa u 22-letniej osoby

Witam. Mam 22 lata. Ekg pokazało brak prawego paczka hisa. Mam lodowate dłonie i stopy. Po 2 minutach stania odczuwam mrowienie kostek poczym moje całe nogi stają się sine z plamami. Na moich dłoniach również objawia się sinienie z plamami. Zarówno na dworze jak i w ciepłym pomieszczeniu. W rękach odczuwam ''ciagniecie' żył. Założenie nogi na nogę lub oparcie się na ręce powoduje silne dretwienie. Przy wstawania często mam zawroty głowy, ciemno przed oczami i dretwienie ciała.

Aleksander Ropielewski

Objawy sa mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania trudno jest mi jednoznacznie stwierdzić ich przyczynę. Proponuję kontakt z kardiologiem.