Obrzęk nóg u 27-letniej kobiety

Witam od paru dni mam straszny obrzęk całych nóg tak że z ledwością się poruszam całe nogi wyglądają jak olbrzymie balony do tego czuje się osłabiona uczucie gorączki mam kołatanie serca czasem przy czym robią mi się lodowate dłonie... co z tym zrobić

Dzień dobry,

Obrzęk nóg może być spowodowany m.in. wysokimi temperaturami, które obecnie mamy lub/i zaburzeniem przepływu krwi w żyłach, natomiast pozostałe objawy są dość niepokojące dlatego koniecznie proszę udać się do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.