Co dalej po operacji guza mózgu?

Dzień dobry u mojego męża przeprowadzono operację guza mózgu rozpoznanie głęboka Wielopostaciowy G IV GFAP reakcja dodany. W znacznej części komórek, Ki-67do 50% IDH1 i IDH2 reakcje ujemne moje pytsnie co dalej radio czy chemioterapia S może terapia proteinowa nie wiemy gdzie się najpierw udać onkolog czy radiolog czy wizyta w poradni? W szpitalu guza wycięto i na tym się skonczyła ich rola co robić czas ucieka. Mąż jest miesiąc po operacji. Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź

Należy przeprowadzić konsylium. Proszę zgłosić się do ośrodka onkologicznego. Ani do onkologa klinicznego ani do radioterapeuty nie potrzeba skierowania. Obie konsultacje są niezbędne.