Co dalej po usunięciu torbieli krwotocznej?

Po laparoskopii ( usuniecie torbieli krwotocznej ok 4cm ktora pojawila sie po stymulacji w lewym jajniku ) nastapil zrost tkankowy. Skory nie mozna unies w tym miejscu, czuc duze zgrubienie, blizna jest mocno wciagnieta do srodka - zaglebiona, gdzie bylo ciecie oraz poczatkowo bardzo uciagnieta od dolu a falda od gory, wygladalo jak wciagnieta dziura jakgdyby skora byla zaczepiona za wysoko. Czy to blad przy wykonaniu, co mozna z tym zrobic? Po 4 tygodniach miejsce nadal umiarkowanie bolesne.

Witam , proszę skonsultować sie chirurgiem lub lekarzem wykonującym laparoskopię! Możliwe , że potrzebna bedzie operacja , tzw.plastyka - trudno jest mi to jednoznacznie ocenić gdyż nie ja wykonywałem zabieg oraz nie mam możliwości oceny stanu obecnego,tzn.zbadania pacjentki , z.żurawski