Co dalej po zabiegu kriolipolizy?

Witam Jestem 4 mies. po zabiegu kriolipolizy na brzuchu i nie jestem z tego zabiegu zadowolona ponieważ zabieg był bardzo bolesny szczególnie po zabiegu urządzenie col tech w temp. -8 przez 70minut. Nacierpiałam się przez 2 mies. Potem było z każdym dniem coraz lepiej ,ale efekt jest taki że w niższych partiach brzucha tłuszczyk znikł ale jest nieco wyżej nad pępkiem i w związku z tym mam pytanie czy mogę wykonać kolejny zabieg kawitację ultradzwiękową ?czy jest jakieś przeciwskazanie no i czy będą po zabiegu lepsze efekty Będę wdzięczna źa szybką odpowiedz na nurtujące mnie pytania. Acha nie wspomniałam że po tym zabiegu mam do dziś dnia tak jakby śiniak w miejscu przyłożenia głowicy a zabieg był wykonany 09.11.2018 r.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do chirurga plastycznego lub lekarza medycyny estetycznej po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć