Czy można wykonać kriolipolizę podczas leczenia jelit?

Witam, Leczę się od roku z powodu uchyłków jelitowych. Przeszłam już kilka antybiotykoterapii.Xiafaxanem. Biorę ten lek cyklicznie. Mimo tego.co.dwa trzy tygodnie mam nawrót. Bóle brzucha, zaparcia z biegunkami. Chciałabym poddać się zabiegowi kriolipolizy Cool Tech na okolice brzucha i podbrzusza. Niestety dermatolog poprosił o konsultację.z gastrologia, bo nie jest pewien czy ten zabieg możemy wykonać na okolicę brzucha przy nawracającym stanie zapalnym jelit? Czy mogę wykonać ten zabieg, czy jest to niewskazane? Dziękuję

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl