Kiedy mogę wykonać depilację po stosowaniu leków antydepresyjnych?

Witam, mam pytanie odnośnie leków a zabiegów depilacji laserowej. Przez niecałe 6 miesięcy brałam antydepresanty Elicea, przez co musiałam zrezygnować z zabiegów. Teraz jestem już po terapii, ale nie wiem ile muszę odczekać. Ile czasu musi minąć od zakończenia brania leków do zabiegu depilacji laserowej?

Dzień dobry,

Opisane przez Panią dolegliwości zalecam skonsultować z lekarzem rodzinnym, który przekieruje Panią do odpowiedniego specjalisty, aby wyeliminować te dolegliwości.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl