Co dokładnie może mi dolegać?

Moje dolegliwości trwają od 1.5 roku a żaden lekarz nie potrafi dokładnie stwierdzić co mi jest. Objawy są następujące: ciągłe kłucie w gardle, przyciśnięta szczęka, od czasu do czasu zapalenia gardła na której robią się duże białe plamy ( każdy laryngolog tylko mówił że to wirus), strzelanie w żuchwie, bóle skroni, bóle z tyłu szyi, strzelanie w plecach, nie mogę wyostrzyć wzroku bo mnie zaczyna boleć skroń, uczucie ciała obcego w gardle. Byłem u kilku laryngologów i każdy powiedział, że nic mi nie jest. Ostatnio miałem robione rtg kręgu szyjnego na którym wyszło : zniesienie lordozy szynej, wysotrzenia krawedzi trzonow, niestabilnosc C4-C5. Podejrenie bloku czynnosciowego C5-C6. Poszedłem z tym do ortopedy, który powiedział tylko że to wada rozwojowa i rehabilitacja, a objawy się tylko pogorszają.

Jak każdy laryngolog może mówić , że to wirus skoro wirusy są tylko widoczne pod mikroskopem elektronowym. podziwiam ich wzrok i gratuluję. Obecność wirusów w organizmie człowieka badamy w dobie obecnej badaniami DNA. Kręgosłup w tym wieku i to diagnozowany przy pomocy rtg to maniana. Przyjedź. Damy rade.