Co dokładnie oznacza taki wynik?

Dzień dobry chciałam się zapytać co oznacza rytm alfa nieregularny symetryczny obfity o częstotliwości 9 10 hz

Witam! Za mało danych zawartych w Pani pytaniu. Jeżeli idzie o sam rytm alfa to jego częstotliwość mieści się w przypisanej mu normie, to że jest symetryczny też jest jego plusem, nieregularność nie jest niczym groźnym i często pojawia się w pełnym zdrowiu. Pozdrawiam W. Łuczkowski.