Co oznacza taki opis EEG u 39-latki?

Badanie EEG nieregularny rytm alfa o częstotliwości 9-10Hz i amplitudzie 15-22uV w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych oraz szybka i niskonapięciowa czynność beta w odprowadzeniach czołowych.Rz-słabo wyrażona Czy są to dobre wyniki Kobieta lat 39 napady duszności w nocy

Witam! Zapis EEG mieści się w granicach normy. Prawdopodobnie Pani duszności mają pochodzenie nerwicowe i moim zdaniem najlepsze efekty przyniesie leczenie u psychiatry lub psychoterapeuty. Powodzenia W. Łuczkowski.