Co jest powodem bólu brzucha i mdłości u osoby z niedoczynnością tarczycy?

Przez ostatnie kilka dni odczuwam ból brzucha prawdopodobnie żołądka.w ciągu ostatnich dwóch dni się nasilil .do tego cały odbija mi się powietrzem..niby jestem głodna ale nie mam na nic ochoty..natomiast kiedy nie jem przez dłuższy czas odczuwam mdłości natomiast kiedy zjem mdłości ustają ale znowu boli mnie brzuch.. Dodam także że przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy oraz jakieś leki na obniznie cukru lecz nie pamiętam nazwy..czy mogłabym liczyć na pomoc? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udac się do lekarza rodzinnego